Tiedot tuotteesta
| Pantiton uusi osa | |
| Valmistaja rajaus | VALEO |
| Kompressorin tunnus | VCS12E |
| Kylmäaine | R 134a |
| Jännite | 12 V |
| Öljyntäyttömäärä | 130 ml |
| Hihnapyörä-Ø | 120 mm |
| Rihloja | 6 kpl |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | PAG-kompressoriöljyllä |
| Kompressoriöljy | PAG 100 |
| Paino | 4.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.401 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€402.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
AVA Clever Choice
PEAK408
BEHR SERVICE
8FK 351 003-291
8FK351003291
CITROËN
1609553180
DENSO
DRI
700510997
LUCAS
MEAT & DORIA
NISSENS
PEUGEOT
1609553180
9809274880
SANDEN
8851
SIDAT
1.2165
12165
VALEO
VAN WEZEL
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
C4
2013 - ...
GRAND
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 HDi 115 | 2018-04 - ... | 85 | 1560 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 130 | 2019-05 - ... | 96 | 1499 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.5 BlueHDi 130 | 2018-05 - ... | 96 | 1499 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 120 | 2018-04 - 2018-08 | 88 | 1560 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 100 | 2018-04 - 2019-04 | 73 | 1560 |
PEUGEOT
20 vehicles
308
2013 - 2021
Alternatives
€398,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€505,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€307,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä