VAICO V25-40220 Jarrulevy
V25-40220 - Jarrulevy
Etuakseli
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
  Mitat ja koko
Jarrulevyn paksuus 25 mm
Korkeus 39.8 mm
Ulkoläpimitta 278 mm
Vähimmäispaksuus 23 mm
keskittämisläpimitta 63.5 mm
Tiedot tuotteesta
Vanne, aukkoja 4
Jarrulevytyyppi Tuuletettu
Reikäympyrä-Ø 108 mm
Jarrulevyn navan korkeus 14.8 mm