VAICO V22-40024 Jarrulevy
V22-40024 - Jarrulevy
Taka-akseli
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
  Mitat ja koko
Jarrulevyn paksuus 22 mm
Paksuus 35 mm
Ulkoläpimitta 293.7 mm
Vähimmäispaksuus 20 mm
keskittämisläpimitta 71.1 mm
Tiedot tuotteesta
Vanne, aukkoja 5
Kiinnitysreikien lukumäärä 3
Reikäympyrä-Ø 108 mm