VAICO V22-40020 Jarrulevy
V22-40020 - Jarrulevy
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
  Mitat ja koko
Jarrulevyn paksuus 26 mm
Korkeus 48 mm
Ulkoläpimitta 283 mm
Vähimmäispaksuus 24 mm
keskittämisläpimitta 71 mm
Tiedot tuotteesta
Vanne, aukkoja 5
Jarrulevytyyppi Tuuletettu
Reikäympyrä-Ø 108 mm
Jarrulevyn navan korkeus 22 mm