Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkauspituus | 24.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 28.00 cm |
| Pakkausleveys | 7.00 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.349 Kg |
| Weight Volumetric | 0.873 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Germany |
€15.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BMW
13 71 4 578 816
13 71 8 594 535
BOSCH
FEBI BILSTEIN
FILTRON
HENGST FILTER
KAVO PARTS
FAF-10970
MAGNETI MARELLI
153071762731
MAHLE
MANN-FILTER
MEYLE
TOPRAN
VAICO
20-5020
Fit Vehicles
BMW
58 vehicles
2
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 Coupe (G42, G87) 220 d Mild-Hybrid | 2021-08 - ... | 140 | 1995 |
3
2018 - ...
4
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 Coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 140 | 1995 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 120 | 1995 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid xDrive | 2020-07 - ... | 140 | 1995 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) 430 d Mild-Hybrid xDrive | 2021-03 - ... | 210 | 2993 | ||
| 4 Coupe (G22, G82) M440 d Mild-Hybrid xDrive | 2021-03 - ... | 250 | 2993 | ||
| 4 Cabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid | 2020-11 - ... | 120 | 1995 | ||
| 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid | 2021-07 - ... | 140 | 1995 | ||
| 4 Cabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid | 2020-11 - ... | 140 | 1995 | ||
| 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid xDrive | 2021-07 - ... | 140 | 1995 |
Alternatives
€30,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä