Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Käyttö | Hydraulinen |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Vasen / oikea liikenne | Ohjaus vasemmalla |
| Kokonaispituus | 1410 mm |
| Sisääntulevan tangon tyyppi | rihlattu |
| Rihlamäärä sisääntuleva akseli | 22 |
| Läpimitta sisääntuleva akseli | 17.4 mm |
| Korkeus sisääntuleva akseli | 60 mm |
| Huomioi tekniset tiedot |
Shipping Details
| Weight | 11.368 Kg |
| Weight Volumetric | 56.84 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AMK
TS1177L
CITROËN
4000 JW
4000 LA
4000 LE
DELCO REMY
ERA Benelux
SR2741C
FIAT
1336494080
1340777080
71722584
71783554
GENERAL RICAMBI
LENCO
SGA871L
LIZARTE
01.26.2019
MAPCO
29467
PEUGEOT
4000 JW
4000 LA
4000 LE
SASIC
SERCORE
13660
SPIDAN
TRISCAN
URW
30-75027
Fit Vehicles
CITROËN
18 vehicles
JUMPER
2002 - 2006
FIAT
30 vehicles
DUCATO
2001 - ...
PEUGEOT
22 vehicles
BOXER
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 HDi | 2002-04 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 145 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Umpikori (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 |
Alternatives
€928,30
Lähetys 28 business days
€897,95
Lähetys 28 business days
€1 149,02
Lähetys 28 business days
€1 229,51
Lähetys 28 business days