Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Käyttö | Hydraulinen |
| Vasen / oikea liikenne | Ohjaus vasemmalla |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Valmistaja rajaus | CAM |
| Kokonaispituus | 1190 mm |
| Pituus, ulko | 138 mm |
| Liitin, pituus | 58 mm |
| Sisääntulevan tangon tyyppi | rihlattu |
| Rihlamäärä sisääntuleva akseli | 48 |
| Läpimitta sisääntuleva akseli | 19 mm |
| Huomioi tekniset tiedot |
Shipping Details
| Weight | 7.795 Kg |
| Weight Volumetric | 38.975 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VOLVO
Cross-Reference Numbers
CARDONE
26G67115
26G67145
26G67185
DELCO REMY
DSR207L
DSR381L
ERA
SR2381
ERA Benelux
SR2207
LIZARTE
01.98.5240
01.98.5250
QUINTON HAZELL
QSRP710
REMY
DSR381L
TRISCAN
851027304
851027403
851027409
VOLVO
1228967
1229322
12293224
1272460
1272984
1273236
1329690
1329694
1329998
1359900
3516941
35169416
Fit Vehicles
VOLVO
37 vehicles
240
1978 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1980-08 - 1984-12 | 71 | 97 | 1986 | |
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1984-08 - 1985-07 | 76 | 103 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1984-09 - 1993-12 | 89 | 1986 | ||
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1990-01 - 1993-12 | 82 | 1986 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1988-09 - 1993-12 | 82 | 1986 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1983-08 - 1993-07 | 86 | 1986 | ||
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1986-08 - 1988-12 | 85 | 2316 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1986-08 - 1988-12 | 85 | 2316 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo | 1980-08 - 1985-07 | 114 | 155 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1986-07 | 81 | 110 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1986-08 - 1987-07 | 83 | 113 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1985-07 | 96 | 131 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat | 1986-08 - 1993-07 | 85 | 115 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 80 | 109 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 79 | 107 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1980-08 - 1984-07 | 82 | 112 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1988-12 | 98 | 133 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1980-08 - 1984-12 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 Cat | 1991-08 - 1992-07 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel | 1988-08 - 1993-08 | 58 | 79 | 2383 | |
| 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel | 1979-04 - 1993-08 | 60 | 82 | 2383 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1978-09 - 1983-08 | 71 | 97 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1984-08 - 1985-07 | 76 | 103 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 79 | 107 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 Turbo | 1980-08 - 1984-07 | 114 | 155 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1984-08 - 1986-07 | 81 | 110 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1980-08 - 1984-07 | 82 | 112 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1986-08 - 1987-07 | 83 | 113 | 2315 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1983-08 - 1985-07 | 96 | 131 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1980-08 - 1983-07 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1984-08 - 1989-12 | 98 | 133 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 i Cat | 1986-08 - 1993-07 | 85 | 115 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.4 Diesel | 1978-08 - 1985-07 | 60 | 82 | 2383 | |
| 240 (P242, P244) 2.4 Diesel | 1987-08 - 1993-08 | 58 | 79 | 2383 |
260
1980 - 1982
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 260 StW (P265) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 114 | 155 | 2849 | |
| 260 (P262, P264) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 95 | 129 | 2849 | |
| 260 (P262, P264) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 114 | 155 | 2849 |
Alternatives
€43,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
MONROE ® E1015
Iskunvaimennin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
R3412€579,92
Lähetys 28 business days