Premium quality
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 59 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Reikien määrä | 4 |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 250 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 204.7 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 61 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 49 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 98 mm |
| Kierremitta | 13,3 |
| Tarkistuskilpi | E1 90R-02 D0929/0727 |
Shipping Details
| Weight | 3.943 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€85.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BORG & BECK
BBR7253
BOSCH
BREMBO
CHRYSLER
51904681
CIFAM
700-407
DELPHI
FIAT
51904681
51962845
FTE
BT1064
JURATEK
JDR024
KAWE
7D0697
LANCIA
51904681
51962845
LPR
METELLI
18-0407
NK
OPEN PARTS
BAD9089.10
REMSA
ROADHOUSE
TRISCAN
8120 15210
WOKING
B7169.00
Fit Vehicles
FIAT
23 vehicles
500e
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500e (332_) Elektro 3+1 (FA1) | 2020-10 - ... | 87 | |||
| 500e (332_) Elektro (FA1) | 2020-10 - ... | 70 | |||
| 500e Cabriolet (332_) Elektro (FA1) | 2020-10 - ... | 70 | |||
| 500e Cabriolet (332_) Elektro (FA1) | 2020-10 - ... | 87 |
PANDA
2012 - ...
LANCIA
9 vehicles
YPSILON
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YPSILON (843_) 1.2 (843.AXL1A) | 2010-08 - 2011-12 | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A) | 2011-05 - 2018-12 | 63 | 86 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.0 Mild Hybrid (312) | 2020-03 - ... | 51 | 999 | ||
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) | 2013-12 - 2018-12 | 59 | 80 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) | 2011-05 - 2021-12 | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) | 2011-05 - 2018-08 | 70 | 95 | 1248 | |
| YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A) | 2011-05 - ... | 63 | 86 | 875 |
Alternatives
€27,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,68
Lähetys 2 business days