Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 34 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.564 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€37.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9926
BENDIX
329713B
BORG & BECK
BBR7123
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962371
DELPHI
BF471
BT616
FERODO
FIRST LINE
FBR900
FTE
BT616
HELLA
8DT 355 300-401
HELLA PAGID
8DT 355 300-401
JURID
329713J
KAWE
7D0600
7D0600C
METELLI
180350
180350K
MEYLE
MGA
TR7581
MINTEX
MBD246
OPEL
24401369
4 18 000
9196287
OPEN PARTS
BAD9060.30
OPTIMAL
PAGID
61241
QH Benelux
66439
QUINTON HAZELL
BDR596
REMSA
715500
ROADHOUSE
TEXTAR
TRISCAN
812024209
812024215
VALEO
VAUXHALL
24401369
4 18 000
9196287
WOKING
B7155.00
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
OPEL
15 vehicles
CORSA
2000 - 2012
VAUXHALL
1 vehicles
CORSA
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Mk II (C) (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) | 2003-06 - 2006-10 | 66 | 1364 |
Alternatives
€27,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä