Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | CBI |
| Osien määrä | 13 os. |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 15 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.051 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.051 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€12.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
HELLA
355206711
8DZ355206711
HELLA PAGID
355206711
8DZ355206711
MINTEX
MBA1874
QUICK BRAKE
TOYOTA
0494702140
Fit Vehicles
SUZUKI
2 vehicles
SWACE
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid | 2020-10 - ... | 90 | 1798 | ||
| SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid | 2023-03 - ... | 103 | 1798 |
TOYOTA
44 vehicles
AURIS
2012 - 2018
C-HR
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-HR (_X1_) 2.0 Hybrid (MAXH10) | 2019-10 - ... | 135 | 1987 | ||
| C-HR (_X2_, _H2_) Hybrid (MAXH20) | 2023-10 - ... | 145 | 1987 | ||
| C-HR (_X1_) 1.2 4WD (NGX50_, NGX50R) | 2016-10 - ... | 85 | 116 | 1197 | |
| C-HR (_X1_) 1.2 (NGX10_, NGX10R) | 2016-10 - ... | 85 | 116 | 1197 | |
| C-HR (_X1_) 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_, ZYX10R, ZYX11R) | 2016-10 - ... | 90 | 1798 | ||
| C-HR (_X1_) 2.0 (ZGX10_) | 2016-11 - ... | 109 | 1987 | ||
| C-HR (_X1_) 1.2 4WD (NGX50) | 2016-10 - ... | 96 | 1197 | ||
| C-HR VAN (_X1_) 1.8 Hybrid (ZYX10, ZYX11) | 2016-10 - ... | 90 | 1798 | ||
| C-HR (_X2_, _H2_) Hybrid AWD (MAXH25) | 2023-10 - ... | 145 | 1987 | ||
| C-HR (_X2_, _H2_) Hybrid (ZYX20) | 2023-10 - ... | 103 | 1798 | ||
| C-HR (_X2_, _H2_) PHEV (MAXH21) | 2024-01 - ... | 164 | 1987 |
COROLLA
2007 - ...
Alternatives
€5,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,24
Lähetys 28 business days
€13,80
Lähetys 28 business days