Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Tokico |
| Osien määrä | 9 os. |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 15 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.065 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.065 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€13.27
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUBARU
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
MINTEX
MBA1891
PAGID
K0705
K0705N
QUICK BRAKE
SUBARU
26232SC000
Fit Vehicles
SUBARU
29 vehicles
BRZ
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRZ (ZC6) 2.0 (ZC6) | 2012-06 - ... | 147 | 200 | 1998 |
FORESTER
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FORESTER (SJ_) 2.0 i AWD (SJ5) | 2013-03 - ... | 110 | 150 | 1995 | |
| FORESTER (SJ_) 2.5 AWD (SJ9) | 2012-11 - ... | 126 | 2498 | ||
| FORESTER (SJ_) 2.0 D AWD (SJD) | 2013-03 - ... | 108 | 147 | 1998 |
IMPREZA
2000 - ...
OUTBACK
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OUTBACK (BP) 3.0 AWD (BPE) | 2003-11 - 2009-09 | 180 | 245 | 3000 |
XV
2012 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XV (_GP_) 2.0 D AWD | 2012-03 - 2017-12 | 80 | 1998 | ||
| XV (_GP_) 1.6 i AWD (GP3, G33GP) | 2012-03 - 2017-12 | 84 | 114 | 1600 | |
| XV (_GP_) 2.0 D AWD (GPD) | 2012-03 - 2017-12 | 108 | 147 | 1998 |
TOYOTA
1 vehicles
GT
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT 86 Coupe (ZN6_) 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_, ZN6K) | 2012-03 - ... | 147 | 200 | 1998 |
Alternatives
€12,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä