Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Osien määrä | 4 os. |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.027 kg |
| Käyttönumerot | 97200 5017 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.028 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€13.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUBARU
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
KIT1139
BOSCH
BREMBO
A02468
DELPHI
HELLA
355203821
8DZ355203821
HELLA PAGID
355203821
8DZ355203821
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MBA1672
NK
National
FK3039PK
PAGID
K0262
QUICK BRAKE
SUBARU
26232AC000
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
SUBARU
68 vehicles
FORESTER
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FORESTER (SF_) 2.5 AWD (SF9) | 1997-07 - 2002-05 | 123 | 2457 | ||
| FORESTER (SF_) 2.0 AWD (SF5) | 1997-08 - 2002-09 | 90 | 122 | 1994 | |
| FORESTER (SF_) 2.0 AWD (SF5) | 1998-06 - 2002-09 | 92 | 125 | 1994 | |
| FORESTER (SF_) 2.0 S Turbo AWD (SF5) | 1998-06 - 2001-04 | 125 | 170 | 1994 | |
| FORESTER (SF_) 2.0 S Turbo AWD (SF5) | 2001-04 - 2002-09 | 130 | 177 | 1994 |
IMPREZA
1992 - 2009
LEGACY
1989 - 2003
OUTBACK
2000 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OUTBACK (BH) 2.5 AWD (BH9) | 2000-10 - 2003-08 | 115 | 156 | 2457 | |
| OUTBACK (BH) 3.0 H6 AWD (BHE) | 2000-10 - 2003-08 | 154 | 209 | 3000 |
Alternatives
€10,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä