Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Lucas |
| Osien määrä | 4 os. |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.031 kg |
| Käyttönumerot | 97200 0761 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.032 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€11.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
KIT1160
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
A02444
DELPHI
HELLA
355203401
8DZ355203401
HELLA PAGID
355203401
8DZ355203401
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MBA1770
NK
79391770
PAGID
K0194
K0194N
QUICK BRAKE
RENAULT
440839596R
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
16 vehicles
CITAN
2012 - 2021
NISSAN
6 vehicles
NV250
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NV250 Umpikori (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 |
RENAULT
39 vehicles
KANGOO
2008 - ...
Alternatives
€3,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä