Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Lucas |
| Osien määrä | 4 os. |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.07 kg |
| Käyttönumerot | 97200 0736 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.074 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€9.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
KIT1084
KIT1211
KIT1235
BOSCH
BREMBO
A02422
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HELLA
355203321
8DZ355203321
HELLA PAGID
355203321
8DZ355203321
LAND ROVER
LR016683
LR019626
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MBA1728
NK
79401728
PAGID
K0184
K0184N
QUICK BRAKE
TEXTAR
Fit Vehicles
LAND ROVER
32 vehicles
DISCOVERY
2004 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DISCOVERY III VAN (L319) 2.7 TD 4x4 | 2007-01 - 2009-07 | 140 | 2720 | ||
| DISCOVERY IV (L319) 5.0 V8 4x4 | 2009-09 - 2018-12 | 276 | 375 | 4999 | |
| DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 | 2012-07 - 2018-12 | 183 | 249 | 2993 | |
| DISCOVERY III (L319) 2.7 TD 4x4 | 2004-07 - 2009-09 | 140 | 190 | 2720 | |
| DISCOVERY III (L319) 4.4 4x4 | 2004-07 - 2009-09 | 220 | 299 | 4394 | |
| DISCOVERY IV (L319) 3.0 SDV6 4x4 | 2009-11 - 2018-12 | 188 | 256 | 2993 | |
| DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 | 2009-09 - 2018-12 | 180 | 245 | 2993 | |
| DISCOVERY III (L319) 4.0 V6 4x4 | 2004-10 - 2009-09 | 160 | 218 | 4009 | |
| DISCOVERY IV (L319) 3.0 4x4 | 2013-08 - 2018-12 | 250 | 2995 | ||
| DISCOVERY III (L319) 4.0 4x4 | 2005-02 - 2009-09 | 160 | 3999 | ||
| DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 | 2011-01 - 2017-12 | 155 | 2993 | ||
| DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 | 2011-01 - 2017-12 | 180 | 2993 | ||
| DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 | 2011-01 - 2017-12 | 188 | 2993 |
RANGE
2002 - 2018
Alternatives
€3,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,28
Lähetys 28 business days