Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Sumitomo |
| Osien määrä | 10 os. |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.023 kg |
| Käyttönumerot | 97200 0600 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.021 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€24.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
KIT574
BORG & BECK
BBK1205
BOSCH
BREMBO
A02385
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HELLA
355202771
8DZ355202771
HELLA PAGID
355202771
8DZ355202771
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MBA1244
NK
PAGID
K0117
QUICK BRAKE
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
MAZDA
15 vehicles
MX-5
1990 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-5 III (NC) 1.8 (NC18) | 2005-03 - 2014-12 | 93 | 126 | 1798 | |
| MX-5 III (NC) 2.0 (NC18) | 2005-07 - 2014-12 | 118 | 160 | 1999 | |
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 1998-05 - 2005-10 | 103 | 140 | 1840 | |
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 2000-11 - 2005-10 | 107 | 146 | 1840 | |
| MX-5 I (NA) 1.8 (NA8C) | 1993-09 - 1997-12 | 96 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.8 (NB8C) | 1998-01 - 2002-07 | 103 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.8 (NB8C) | 2002-08 - 2005-10 | 107 | 1839 | ||
| MX-5 II (NB) 1.8 i Turbo | 2002-04 - 2005-10 | 136 | 1840 | ||
| MX-5 III (NC) 2.0 | 2005-03 - 2007-12 | 127 | 1999 | ||
| MX-5 I (NA) 1.6 Turbo | 1990-09 - 1992-12 | 110 | 1597 | ||
| MX-5 II (NB) 1.6 16V (NB6C) | 1998-05 - 2005-10 | 81 | 110 | 1597 | |
| MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) | 2000-11 - 2005-10 | 102 | 139 | 1840 | |
| MX-5 I (NA) 1.6 (NA6C) | 1990-05 - 1994-01 | 85 | 115 | 1597 | |
| MX-5 I (NA) 1.6 (NA6C) | 1995-01 - 1998-04 | 66 | 90 | 1598 | |
| MX-5 I (NA) 1.8 (NA8C) | 1993-01 - 1998-04 | 96 | 130 | 1840 |
MITSUBISHI
3 vehicles
PAJERO
1999 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W) | 1999-10 - 2001-10 | 88 | 120 | 1834 | |
| PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) | 2001-11 - 2007-06 | 84 | 114 | 1834 | |
| PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) | 2000-10 - 2007-06 | 95 | 129 | 1999 |
SUZUKI
13 vehicles
GRAND
2005 - ...
Alternatives
€16,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä