Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Osien määrä | 4 os. |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
| Paino | 0.035 kg |
| Käyttönumerot | 97200 0311 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.036 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€9.55
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
KIT531
ATE
BREMBO
A02262
HELLA
355202431
8DZ355202431
HELLA PAGID
355202431
8DZ355202431
JURID
792238J
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MBA1161
MITSUBISHI
MR389597
NK
7930161
PAGID
K0066
QUICK BRAKE
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
HYUNDAI
2 vehicles
SANTAMO
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTAMO 2.0 16V | 1999-05 - 2002-12 | 102 | 139 | 1997 | |
| SANTAMO 2.0 16V 4x4 | 1999-05 - 2002-12 | 102 | 139 | 1997 |
MITSUBISHI
57 vehicles
COLT
1990 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) | 1990-06 - 1992-05 | 100 | 136 | 1836 | |
| COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) | 1992-04 - 1996-04 | 103 | 140 | 1834 |
ECLIPSE
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ECLIPSE II (D3_A) 2.0 Turbo 4WD (D33A) | 1995-12 - 1999-04 | 157 | 1997 | ||
| ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) | 1991-04 - 1995-11 | 110 | 150 | 1997 | |
| ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) | 1991-04 - 1995-11 | 110 | 150 | 1997 | |
| ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) | 1995-12 - 1999-04 | 107 | 146 | 1997 | |
| ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V | 1995-12 - 1999-04 | 157 | 214 | 1997 |
GALANT
1992 - 2004
SANTAMO
1999 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTAMO (UG) 2.0 16V | 1999-05 - 2004-12 | 102 | 139 | 1997 | |
| SANTAMO (UG) 2.0 16V 4WD | 1999-05 - 2004-12 | 102 | 139 | 1997 |
SPACE
1991 - 2003
Alternatives
€4,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,65
Lähetys 28 business days