Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 261 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 64 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 229 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 51 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 229.5 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.6 cm |
| Paino | 5.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.401 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€55.73
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9229
ATE
BENDIX Braking
BDM1155
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7282
DACIA
8200835832
DELPHI
EUROBRAKE
5825253937
FEBI BILSTEIN
FREMAX
HELLA
355303151
8DT355303151
HELLA PAGID
355303151
8DT355303151
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
MINTEX
MBD405
NISSAN
4320000Q2H
NK
PAGID
61458
61458N
RENAULT
432006019R
432061754R
432066923R
RIDEX
123B0251
TEXTAR
98100045501
ZIMMERMANN
sbs
1825253937
Fit Vehicles
DACIA
46 vehicles
BIGSTER
2024 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BIGSTER 1.2 TCe 140 (RYMH) | 2024-10 - ... | 103 | 1199 | ||
| BIGSTER 1.2 TCe 130 4x4 (RYMW) | 2024-10 - ... | 96 | 1199 | ||
| BIGSTER 1.8 FHEV (RYN7) | 2024-12 - ... | 115 | 1789 | ||
| BIGSTER 1.2 ECO-G 140 | 2025-01 - ... | 103 | 1199 |
DUSTER
2010 - ...
NISSAN
2 vehicles
JUKE
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUKE (F16_) DIG-T 117 | 2019-08 - ... | 86 | 999 | ||
| JUKE (F16_) 1.0 | 2019-08 - ... | 84 | 999 |
RENAULT
38 vehicles
CAPTUR
2013 - ...
DUSTER
2011 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2012-02 - 2018-01 | 99 | 1998 | ||
| DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 | 2011-06 - 2015-05 | 75 | 1598 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 | 2011-06 - 2018-01 | 66 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2011-10 - 2018-01 | 105 | 1998 |
GRAND
2024 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND KANGOO III Tila-auto TCe 130 (KJMB) | 2024-01 - ... | 96 | 1332 | ||
| GRAND KANGOO III Tila-auto Blue dCi 95 (KJAB) | 2024-01 - ... | 70 | 1461 |
KANGOO
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KANGOO III Tila-auto TCe 130 (KJMB) | 2021-07 - ... | 96 | 1332 | ||
| KANGOO III Tila-auto TCe 100 (KJMA) | 2021-07 - ... | 75 | 1332 | ||
| KANGOO III Tila-auto Blue dCi 95 (KJAB) | 2021-07 - ... | 70 | 1461 | ||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto 1.5 Blue dCi 75 (FJAA) | 2021-06 - ... | 55 | 1461 | ||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto 1.5 Blue dCi 95 (FJAB) | 2021-06 - ... | 70 | 1461 | ||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto 1.5 Blue dCi 115 (FJAC) | 2021-06 - ... | 85 | 1461 | ||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto 1.3 TCe 100 (FJMA) | 2021-06 - ... | 75 | 1332 | ||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto 1.3 TCe 130 (FJMB) | 2021-06 - ... | 96 | 1332 | ||
| KANGOO III Tila-auto Blue dCi 75 (KJAA) | 2021-07 - ... | 55 | 1461 | ||
| KANGOO III Tila-auto Blue dCi 115 (KJAC) | 2021-10 - ... | 85 | 1461 | ||
| KANGOO III Tila-auto E-Tech Electric (KJJA) | 2022-04 - ... | 90 | |||
| KANGOO III Umpikori/tila-auto E-Tech Electric (FJJA) | 2022-04 - ... | 90 |
Alternatives
€71,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä