Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 72.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 308 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 78 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 250 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 69 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 251.2 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 36.3 cm |
| Pakkausleveys | 35.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.1 cm |
| Paino | 8.4 kg |
| Käyttönumerot | 98100 0281 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 8.408 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€66.16
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440281132
ABE
APEC
DRM9971
ASHIKA
BENDIX Braking
BDM1078
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7191
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962328
CHRYSLER
04683433
04683664
04721263
04877433
4683433
4683664
4721263
4877263AF
4877433
4877433AF
DELPHI
DODGE
4683433
4877263AD
4877263AG
4877433AG
EUROBRAKE
5825259302
FTE
9190001
BT1007
HELLA
355300721
8DT355300721
HELLA PAGID
355300721
8DT355300721
JAPKO
56901
56901C
JURID
329346J
MAXGEAR
192306
192827
MINTEX
MBD185
MOTAQUIP
VBE605
NK
PAGID
61281
QUINTON HAZELL
BDR461
REMSA
RIDEX
123B0011
ROADHOUSE
711800
SWAG
TEXTAR
98100028101
TRW
WOKING
B711800
sbs
Fit Vehicles
CHRYSLER
26 vehicles
CARAVAN
1995 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-12 | 110 | 2429 | ||
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-08 | 111 | 2429 |
GRAND
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.3 | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 3301 | ||
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.4 | 1998-01 - 2001-12 | 111 | 2429 |
VOYAGER
1995 - 2008
DODGE
15 vehicles
CARAVAN
1995 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 3.8 i | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| CARAVAN 3.8 i | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 | |
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 | |
| CARAVAN (RG_) 2.4 | 2000-02 - 2007-12 | 112 | 151 | 2429 | |
| CARAVAN 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 116 | 2499 | |
| CARAVAN 2.4 i | 1995-01 - 2001-03 | 111 | 151 | 2429 | |
| CARAVAN 3.0 | 1995-01 - 2000-06 | 112 | 152 | 2972 | |
| CARAVAN 3.3 i | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 158 | 3301 | |
| CARAVAN (RG_) 3.3 | 2001-04 - 2007-05 | 132 | 3301 | ||
| CARAVAN VAN (NS) 3.8 | 1995-10 - 2000-06 | 122 | 3778 | ||
| CARAVAN VAN (NS) 3.8 | 1995-10 - 2000-06 | 131 | 3778 |
GRAND
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CARAVAN 3.3 | 2007-06 - 2008-12 | 131 | 3301 | ||
| GRAND CARAVAN Mini Cargo Van 3.3 | 2006-09 - 2007-12 | 126 | 3301 | ||
| GRAND CARAVAN 3.3 | 2007-06 - ... | 127 | 3301 |
PLYMOUTH
10 vehicles
VOYAGER
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.3 Flex-Fuel | 1998-01 - 2001-03 | 116 | 3301 | ||
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 116 | 2499 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 2.0 i | 1995-01 - 2001-03 | 98 | 133 | 1996 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 2.4 i | 1995-01 - 2001-03 | 111 | 151 | 2429 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.0 | 1995-01 - 2001-03 | 112 | 152 | 2972 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.3 i | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 158 | 3301 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.8 i | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.8 i | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 |
Alternatives
€67,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä