No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 142 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 315 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 133 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 280 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 76 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 282 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/06 |
| Reikäympyrä-Ø | 180 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 17.8 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Paino | 14.2 kg |
| Käyttönumerot | 98100 0133 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 13.958 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
AKRON-MALÒ
1120089
APEC
DRM9804
ASHIKA
ATE
24022800011
480068
AUGROS
5292944P
BENDIX
329193B
BORG & BECK
BBR7084
BOSCH
0986477047
DB122
BRECO
BT7099
BREMBO
BREMSI
CR5063
Brake ENGINEERING
DR962015
DELPHI
DENCKERMANN
B140002
EBC Brakes
DM005
EUROBRAKE
5825262509
FERODO
FORD
1778308
6198026
92VB1126B1A
92VB1126BA
FTE
BT222
HELLA
355300211
8DT355300211
HELLA PAGID
355300211
8DT355300211
JAPKO
JURID
329193J
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
BT1039
MEYLE
MGA
T7476
MINTEX
MBD017
MOTAQUIP
VBD678
NK
National
NDR012
OBTEC A/S
825178182
OPTIMAL
PAGID
61012
QUINTON HAZELL
BDR222
REMSA
RIDEX
123B0102
ROADHOUSE
SEBRO
3334
TEXTAR
TRISCAN
812016213
TRW
WOKING
B708000
ZIMMERMANN
250176200
sbs
Fit Vehicles
FORD
47 vehicles
TRANSIT
1991 - 2000
Alternatives
€84,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä