Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 85.3 | mm |
| Leveys | 174.8 | mm |
| Paksuus | 22 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 29122 |
| Laatu | T3018 |
| Materiaali jarrupala-takalevy | Teräs |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | 82079100 |
| Pakkauspituus | 20.9 cm |
| Pakkausleveys | 13.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.8 cm |
| Paino | 3.95 kg |
| Käyttönumerot | 29122, 29122 220 0 4 T3018 |
Shipping Details
| Weight | 4.149 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€68.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440221976
ABEX
G6727
AKEBONO
AN4588K
AN4588KE
ALANKO
10300676
APEC
PAD1015
PAD29122
PD3894
ASIMCO
KD7565
ATE
BENDIX
510661
BERAL
2912222004017214
BCV29122T
BORG & BECK
BBP1660
BOSCH
0986494257
0986TB3167
BRAXIS
AB0732
BRECK
291220090210
BREMSI
BP7272
Brake ENGINEERING
PA2402
CAR
PNT4611
PNT4611A
PNT4611B
PNT4611C
CHAMPION
COBREQ
N1507
COMLINE
CBP032
CBP9032
DANAHER
DBP2138
DELPHI
DENCKERMANN
B111055
DON
DT Spare Parts
DYNAMATRIX
DBP4038
EFI
EDB1126
EUROREPAR
1681167780
FEBI BILSTEIN
FOMAR Friction
FO870281
FRAS-LE
PD139CV
PD139CVADVANCED
PD139HD
PD139HDPRO
PD139PLUS
GALFER
B1G10203742
B1G10208262
GRAU
1911229020
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP1126
JCP1126K1
JCP2126
JCP523
SYN2126
SYN3126
JURID
KALE
2912222004
KAWE
JCA64000
KNORR-BREMSE
K206952N50
LUMAG
MAPCO
6643
MASTER-SPORT GERMANY
13046048282NSETMS
13046049142NSETMS
MAXGEAR
MERITOR
MEYLE
NEXPRO
500042233
NISSAN
D1060LC44A
OPTIMAL
12475
BP12475
PE Automotive
ProVia
3409040002
R BRAKE
RB1161
RB1161116
RB1161117
RB1161203
RAICAM
RA06750
REMSA
64000
JCA64000
RIDEX
402B1045
ROADHOUSE
JSX264000
ST-TEMPLIN
031208700300
STELLOX
8511421BSX
TEXTAR
2912204177600
TOMEX Brakes
TX2912200
TRISCAN
TRUSTING
2775
TRW
WAGNER
2912204960
WBP29122A
WILLTEC
FP849
PW849
WINNARD
WP1126
ZIMMERMANN
fri.tech.
2775
Fit Vehicles
IVECO
54 vehicles
DAILY
2006 - ...
Alternatives
€38,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä