Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 62 | mm |
| Leveys | 166.6 | mm |
| Paksuus | 17 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| WVA-numero | 29071 |
| Laatu | T4136 |
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
| Paino | 2.34 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.344 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€39.03
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
RENAULT TRUCKS
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
PB7001
A.Z. Meisterteile
AZMT440222131
AZMT440222132
ABE
ABEX
G6251
AKEBONO
AN4244WK
AN4244WKE
AN4245K
AN4245KE
ANDEL
140834
AUGROS
55627228
BENDIX Braking
BPD2284
BERAL
2907117004017083
BORG & BECK
BBP1126
BOSCH
BRAXIS
AB0247
BREMBO
BREMSI
BP7242
BP7307
CAR
PNT414
CIFAM
COBREQ
N708
DELPHI
DON
CVP075
DT Spare Parts
DYNAMATRIX
DBP791
Dr!ve+
DP1010100367
EBC Brakes
DP633
ECOPADS
ECO1129
FERODO
FVR627
HQF2079C
FOMAR Friction
FO664281
FRAS-LE
PD108
GIRLING
6108273
6109483
ICER
JURATEK
JCP791
JURID
571368
KAVO PARTS
BP6530
KBP6535
KAWE
88112
LPR
METELLI
2201112
MINTEX
MDB1721
MDB1721MX
NISSAN
069052941
41060G490A
OPTIMAL
R BRAKE
RB0834
RAICAM
RA04630
RENAULT
5000295329
5000815574
7700821375
7701203700
RENAULT TRUCKS
5000823566
5001834527
RIDEX
402B1145
S.Y.L
1291
TEXTAR
TOMEX Brakes
TX1521
TRUSTING
1132
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
fri.tech.
1132
Fit Vehicles
RENAULT TRUCKS
30 vehicles
B
1983 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| B Lava / alusta 2.8 DTi | 1984-04 - 1999-06 | 90 | 2799 | ||
| B Umpikori 70 | 1983-01 - 1990-12 | 53 | 72 | 2445 | |
| B Umpikori 90 | 1986-04 - 1990-09 | 68 | 92 | 2445 | |
| B Umpikori 90 | 1990-08 - 1992-01 | 71 | 97 | 2499 | |
| B Lava / alusta 70 | 1983-01 - 1990-12 | 53 | 72 | 2445 | |
| B Lava / alusta 90 | 1986-04 - 1990-09 | 68 | 92 | 2445 | |
| B Lava / alusta 90 | 1990-08 - 1992-01 | 71 | 97 | 2499 | |
| B Lava / alusta 90 4x4 | 1990-08 - 1992-01 | 71 | 97 | 2499 | |
| B Lava / alusta 90 4x4 | 1990-08 - 1992-01 | 68 | 92 | 2445 |
MESSENGER
1990 - 1999
Alternatives
€30,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,89
Lähetys 28 business days