Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 49.2 | mm |
| Leveys | 132.8 | mm |
| Paksuus | 15.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Määrätty kiertosuunta | |
| WVA-numero | 26277 |
| Jarrujärjestelmä | Mando |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 1.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.455 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | India |
€50.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABE
AISIN
ANDEL
182412
APEC
PAD2410
BENDIX Braking
BPD1645
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2863
BOSCH
BRAXIS
AA0806
AB0646
BREMSI
BP3913
Bendix
DB2676EV
Brake ENGINEERING
PA2563
CIFAM
COMLINE
ADB33495
AEV33495
CBP33495
DENCKERMANN
B111907
DON
PCP2032
EBC Brakes
DP52417NDX
EUROBRAKE
55022266005
EUROREPAR
1681295780
1689800880
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
9520D2283
HELLA
355040951
8DB355040951
HELLA PAGID
355040951
8DB355040951
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Hi-Q
SP2825
ICER
182412
182412E1
EV2412
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP4012
JURID
KAVO PARTS
KBP10066
KAWE
191702
LPR
05P2266
05P2266K
METELLI
MEYLE
MINTEX
MDB4289
MDB4289MX
MDB84289
MOTAQUIP
LVXL2139
NK
OPEN PARTS
BPA191702
OPTIMAL
PAGID
T2899
T2899N
T2899N56433N00
T2899N56524N00
QUINTON HAZELL
BP2015
R BRAKE
RB2412
REMSA
ROADHOUSE
2191702
SWAG
TESLA
800824400B
800824500B
800824900A
800825100A
TEXTAR
2627701343300
2627701352400
2627703
TOMEX Brakes
TX6060
TRUSTING
12780
TRW
GDB2380BTE
GDB8322BTE
VAICO
VALEO
WAGNER
WZD2283D
WOKING
P1817302
ZIMMERMANN
fri.tech.
12780
2780
Fit Vehicles
TESLA
32 vehicles
MODEL
2017 - ...
Alternatives
€23,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä