Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 86.9 | mm |
| Leveys | 187.5 | mm |
| Paksuus | 17.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Lisätarvike/lisätieto | Tasauspainoilla |
| WVA-numero | 25512 |
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Pakkauspituus | 20.9 cm |
| Pakkausleveys | 13.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.8 cm |
| Paino | 0.001 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.753 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€140.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BENTLEY
971698451B
971698451J
971698451P
976698451
992698451D
992698451S
BOSCH
BREMBO
BREMSI
BP3804
CIFAM
82214170
DELPHI
FTE
HELLA
355043761
8DB355043761
HELLA PAGID
355043761
8DB355043761
LPR
METELLI
OPTIMAL
PAGID
T2915
T2915N
PORSCHE
971698451B
971698451J
971698451P
976698451
992698451D
992698451S
ROADHOUSE
2159840
TRUSTING
14170
WOKING
P1498310
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
BENTLEY
10 vehicles
CONTINENTAL
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CONTINENTAL Coupe (3S3) 4.0 V8 AWD | 2019-06 - ... | 404 | 3996 | ||
| CONTINENTAL Coupe (Z23) PHEV (Z233BB, Z234BB) | 2024-11 - ... | 575 | 3996 | ||
| CONTINENTAL Cabriolet (Z24) PHEV (Z243BB, Z244BB) | 2024-07 - ... | 575 | 3996 | ||
| CONTINENTAL Cabriolet (3S_) 6.0 AWD | 2018-12 - ... | 467 | 5950 | ||
| CONTINENTAL Coupe (3S3) 6.0 W12 AWD | 2021-06 - ... | 485 | 5952 | ||
| CONTINENTAL Coupe (3S3) 6.0 W12 AWD | 2017-09 - ... | 467 | 5950 |
FLYING
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FLYING SPUR (ZG2_) 2.9 TFSi PHEV | 2021-11 - ... | 400 | 2894 | ||
| FLYING SPUR (ZG2_) V8 PHEV | 2024-10 - ... | 575 | 3996 | ||
| FLYING SPUR (ZG2_) V8 PHEV | 2025-09 - ... | 500 | 3996 | ||
| FLYING SPUR (ZG2_) 6.0 W12 TSI 4WD (ZG21BB) | 2019-04 - ... | 467 | 5950 |
PORSCHE
39 vehicles
911
2019 - ...
PANAMERA
2016 - ...
Alternatives
€46,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€180,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä