Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 77.2 | mm |
| Leveys | 131.9 | mm |
| Paksuus | 16.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Määrätty kiertosuunta | |
| WVA-numero | 25145 |
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Huomioi asennusoohje | |
| Pakkauspituus | 15.2 cm |
| Pakkausleveys | 8.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 0.001 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.312 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€107.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CUPRA
SKODA
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
37614
P85159
ANDEL
181791203
AUDI
8J0698151K
8J0698151M
8J0698151Q
BENDIX Braking
BPD2609
BLUE PRINT
BOSCH
BRECK
BREMBO
P85159
P85159N
BREMSI
BP3815
CUPRA
8J0698151K
8J0698151M
8J0698151Q
DELPHI
LP2012
LP201217B1
DENCKERMANN
B111057
EBC Brakes
DP32070C
DP82070RP1
DP82070RPX
FERODO
HELLA
355025581
8DB355025581
HELLA PAGID
355025581
8DB355025581
ICER
181791203
JURATEK
JCP062
JURID
LPR
MAGNETI MARELLI
363700485159
MASTER-SPORT GERMANY
13046048332NSETMS
MINTEX
MDB3977
MINTEX Racing
MDB3977FR
PAGID
T2651
T2651N
PAGID Racing
T8198SP2001
R BRAKE
RB1791203
RAICAM
RA10890
REMSA
SEAT
8J0698151K
8J0698151M
8J0698151Q
SKODA
8J0698151M
TRISCAN
TRW
VALEO
VW
8J0698151M
WOKING
P1300330
Fit Vehicles
AUDI
5 vehicles
A3
2011 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A3 Sportback (8PA) RS3 quattro | 2011-01 - 2012-12 | 250 | 340 | 2480 |
TT
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TT (8J3) 2.5 RS quattro | 2011-05 - 2014-06 | 265 | 360 | 2480 | |
| TT (8J3) 2.5 RS quattro | 2009-07 - 2014-06 | 250 | 340 | 2480 | |
| TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro | 2012-03 - 2014-06 | 265 | 360 | 2480 | |
| TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro | 2009-07 - 2014-06 | 250 | 340 | 2480 |
SEAT
48 vehicles
ATECA
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive | 2016-06 - ... | 140 | 190 | 1968 | |
| ATECA (KH7, KHP) 2.0 TSI 4Drive | 2017-05 - ... | 140 | 190 | 1984 | |
| ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI | 2021-01 - ... | 85 | 1968 |
LEON
2013 - ...
Alternatives
€43,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä