Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 71.5 | mm |
| Korkeus 2 | 69 | mm |
| Leveys 1 | 156.5 | mm |
| Leveys 2 | 155.2 | mm |
| Paksuus | 20 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | kulumisvaroitinkoskettimella |
| Kulumisvaroitusten määrä | 1 akselia kohden |
| WVA-numero | 24727 |
| Jarrujärjestelmä | Teves |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | 82076900 |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
| Paino | 2.05 kg |
| Käyttönumerot | 24727, 24727 200 0 5, 24728, 24729 |
Shipping Details
| Weight | 2.058 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€44.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440222220
ABE
AISIN
ALANKO
10301009
ANDEL
181903
APEC
PAD1793
PD3273
ASHUKI by Palidium
P11557
ATE
13046072582
607258
BENDIX
510751
511127
573334B
BENDIX Braking
BPD1251
BORG & BECK
BBP2250
BOSCH
0986494453
0986TB3133
BRAXIS
AB0299
BRECK
BREMBO
BREMSI
BP3413
Brake ENGINEERING
PA2116
PA2372
CAR
PNT4761
PNT4941
CHAMPION
CIFAM
COMLINE
ADB12032
CBP12032
DANAHER
ADP0324
ADP032401
ADP032402
ADP032403
DON
PCP1513
DYNAMATRIX
DBP4184
Dr!ve+
DP1010100384
EBC Brakes
DP220102
DPX20102
EUROREPAR
1681165180
1682312180
FERODO
FIAT
50290467
51928529
77365396
FOMAR Friction
FO250481
FO894881
FREMAX
FBP1935
GALFER
B1G12011902
GENERAL MOTORS
95511378
GIRLING
6118644
HELLA
355014241
8DB355014241
HELLA PAGID
355014241
8DB355014241
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
181903
JAPANPARTS
JP GROUP
JURATEK
JCP4184
JCP8566
JURID
KALE
2472720005
KAWE
118301
KEY PARTS
KBP2250
KRAFT AUTOMOTIVE
6006896
LANCIA
77364929
77365311
MAGNETI MARELLI
363700201808
T1808MM
MAPCO
6001
MASTER-SPORT GERMANY
13046072582NSETMS
MAXGEAR
METELLI
2208240
METZGER AUTOTEILE
1170542
118301
MEYLE
MINTEX
MOTAQUIP
LVXL1678
NAPA
PBP7192
NK
NiBK
PN0382W
PN0748W
OPEL
1605164
1605182
95515028
OPEN PARTS
BPA118301
OPTIMAL
12516
BP12516
PADTECH
PAD3001
PAGID
T1808
T1808N
QUINTON HAZELL
BP1733
R BRAKE
RB1903
RAICAM
RA09430
REMSA
RIDEX
402B1323
STELLOX
000259BSX
SWAG
TOMEX Brakes
TX1663
TRUSTING
8400
VAICO
WAGNER
WBP24727A
WOKING
P1083301
P1083322
ZIMMERMANN
fri.tech.
8400
Fit Vehicles
FIAT
25 vehicles
DOBLO
2010 - ...
LANCIA
4 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 | |
| DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) | 2009-01 - 2014-08 | 140 | 190 | 1910 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) | 2008-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 1956 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) | 2008-09 - 2014-08 | 121 | 165 | 1956 |
OPEL
15 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€34,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä