Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 68.2 | mm |
| Korkeus 2 | 70.1 | mm |
| Leveys 1 | 156.3 | mm |
| Leveys 2 | 155.1 | mm |
| Paksuus | 18.3 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| WVA-numero | 23248 |
| Jarrujärjestelmä | Teves |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | 82032100 |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
| Paino | 1.9 kg |
| Käyttönumerot | 23245, 23248, 23248 183 1 5, 8700D1501 |
Shipping Details
| Weight | 2.0 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€35.42
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
37218
P68032
A.Z. Meisterteile
AZMT440221141
ABE
AISIN
AKEBONO
AN967K
AKRON-MALÒ
1050185
ALANKO
10300528
APEC
PAD1186
PD3099
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
P11057
ASIMCO
KD7594
KD7594F
KD7594W
ATE
ATE-APAC
13046071592
AUGROS
55639405
BENDIX Braking
BPD1328
BORG & BECK
BBP1731
BBP1764
BOSCH
0986424616
BP345
BRAXIS
AA0111
BRECK
BREMBO
P68032
P68032N
CAR
PNT468
CHAMPION
COMLINE
ADB01116
CBP01116
DANAHER
ADP0134
ADP013401
DON
PCP1457
DYNAMATRIX
DBP1541
Dr!ve+
DP1010100863
EBC Brakes
DP1353
DP21353
DP41353R
EUROBRAKE
5502223949
EUROREPAR
1681286380
FEBI BILSTEIN
FERODO
FDB1541
FQT1541
FMSI-VERBAND
8700D1501
D1501
FRAS-LE
PD1444
FREMAX
FBP1530
GALFER
B1G10205482
GIRLING
6114682
HELLA
HELLA PAGID
355009111
8DB355009111
ICER
JURATEK
JCP1441
JURID
573025J
57302J
KAWE
084300
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201214
363702161232
T1214MM
MAPCO
6593
MASTER-SPORT GERMANY
13046071592NSETMS
MAXGEAR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
084300
1170161
MEYLE
MGA
701
MINTEX
MDB2600
MDB2600MX
MOTAQUIP
LVXL1093
MOTRIO
8550509876
8660004764
NAPA
PBP7463
OPEN PARTS
BPA084300
OPTIMAL
12130
BP12130
PADTECH
PAD2600
PAGID
T1214
T1214N
T1214N54194N00
T1214N54740N00
QUINTON HAZELL
BP1321
R BRAKE
RB1533
RAICAM
RA07701
REMSA
084300
84300
RENAULT
410603759R
410607716R
7701206747
7701207615
7701207977
7701209810
7702207615
8660004764
8671016752
RHIAG
47125
RIDEX
402B0312
STELLOX
854000BSX
STOP
573025S
TEXTAR
2324802119400
2324802157700
2324802174000
89014200
TOMEX Brakes
TX1350
TRISCAN
TRUSTING
3450
3451
TRW
VAICO
VALEO
598471
670471
WAGNER
WBP23245B
WOKING
P943310
fri.tech.
3450
3451
Fit Vehicles
RENAULT
47 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€23,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä