Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 66.6 | mm |
| Leveys | 169.2 | mm |
| Paksuus | 20.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| WVA-numero | 22791 |
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
| Paino | 2.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.424 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Romania |
€36.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
35280
P50150
A.Z. Meisterteile
AZMT440222730
ABE
AISIN
ANDEL
142362
APEC
PAD2380
PD4026
ATE
13046047082
604708
BENDIX Braking
BPD1627
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2843
BOSCH
BRAXIS
AA0755
BRECK
BREMSI
BP3864
Brake ENGINEERING
PA2573
CIFAM
COMLINE
ADB02853
CBP02853
DANAHER
ADP0957
DELPHI
DENCKERMANN
B111544
DON
PCP1618
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
9475D2236
FREMAX
FBP1395
FTE
BL2937A1
HELLA
355039131
8DB355039131
HELLA PAGID
355039131
8DB355039131
ICER
142362
JAPANPARTS
JURATEK
JCP8599
JURID
KAWE
186600
KNORR-BREMSE
K239356N50
LPR
MASTER-SPORT GERMANY
13046047082NSETMS
MERCEDES-BENZ
9074205201
9074208700
9074239700
9104231501
A9074205201
A9074208700
A9074239700
A9104231501
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MDB4095
MDB4095MX
MOTAQUIP
LVXL2059
NAPA
PBP7824
National
NP3197
OPTIMAL
PAGID
T2783
T2783N
T2783N59434N00
QUARO
QUINTON HAZELL
BP1992
R BRAKE
RB2362
RAICAM
RA12810
REMSA
ROADHOUSE
2186600
SKF
STELLOX
1320000SX
SWAG
TEXTAR
2279101143400
TOMEX Brakes
TX1952
TRISCAN
TRUSTING
12760
TRW
WINNARD
WP1586
WOKING
P1966300
ZIMMERMANN
fri.tech.
12760
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
20 vehicles
SPRINTER
2018 - ...
Alternatives
€31,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä