Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 78.7 | mm |
| Leveys | 175.2 | mm |
| Paksuus | 16.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| WVA-numero | 22485 |
| Jarrujärjestelmä | Teves |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
| Paino | 2.94 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.041 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€101.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ANDEL
182335200
APEC
PAD2286
ATE-APAC
13046612222
13046692222
BENDIX Braking
BPD2472
Bendix
DB26864WD
Brake ENGINEERING
PA2340
CAR
PNT8212
DENCKERMANN
B111641
DON
PCP2182
EUROREPAR
1681279780
FERODO
HELLA
355040361
8DB355040361
HELLA PAGID
ICER
182335200
JURID
573927J
573927JD
KAWE
181500
LAND ROVER
LR110409
LR128251
LR134644
LR139155
LR162044
LR162045
LR314638
LPR
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MDB3461
MDB3461MX
NAPA
PBP7792
PAGID
T2880
T2880N
T2880N56076N00
QUARO
REMSA
ROADHOUSE
TEXTAR
2248505307600
2248505CP
TRW
GDB8174
VALEO
208205
WAGNER
WZD2133D
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
LAND ROVER
87 vehicles
DEFENDER
2019 - ...
DISCOVERY
2014 - ...
RANGE
2012 - 2022
Alternatives
€78,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä