Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 57.4 | mm |
| Leveys | 150.9 | mm |
| Paksuus | 19.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| WVA-numero | 22476 |
| Jarrujärjestelmä | Bosch |
| Pakkauspituus | 15.2 cm |
| Pakkausleveys | 8.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 1.88 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.95 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | India |
€46.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
35147
P23178
A.Z. Meisterteile
AZMT440222455
ABE
AISIN
AKEBONO
AN936K
AKRON-MALÒ
1051337
ANDEL
181445208
APEC
PAD2171
PD3556
ASIMCO
KD7491
ATE
BENDIX
511351
BENDIX Braking
BPD1203
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2615
BOSCH
BRAXIS
AA0696
BRECK
BREMBO
BREMSI
BP3736
Brake ENGINEERING
PA2186
CAR
PNT1002
CIFAM
COMLINE
ADB32213
CBP32213
DELPHI
LP201018B1
LP3360
DON
PCP1911
EBC Brakes
DPX2332
EUROBRAKE
55022223106
EUROREPAR
1681163480
FEBI BILSTEIN
FERODO
FIAT
77367923
77368553
FREMAX
FBP1510
FTE
GALFER
B1G12015162
GIRLING
6122288
HELLA
HELLA PAGID
355025631
8DB355025631
ICER
181445208
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP8259
JURID
KALE
2247619405
2247619415
KAWE
086012
LPR
MAPCO
106046
MASTER-SPORT GERMANY
13046038782NSETMS
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MDB3975
MDB3975MX
MOTAQUIP
LVXL1910
MOTRIO
8550509871
NAPA
PBP7711
NK
OPEN PARTS
BPA086012
OPTIMAL
PAGID
T2649
T2649N
T2649N56048N00
QUARO
R BRAKE
RB1445208
RAICAM
RA07623
RA07623K1
REMSA
RIDEX
402B1330
ROADHOUSE
SWAG
TEXTAR
2247601304800
TOMEX Brakes
TX12501
TRISCAN
TRUSTING
5932
TRW
WOKING
P960312
ZIMMERMANN
fri.tech.
5932
Fit Vehicles
FIAT
27 vehicles
TIPO
2015 - ...
Alternatives
€24,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä