Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 45.6 | mm |
| Leveys | 106.4 | mm |
| Paksuus | 15.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| WVA-numero | 22104 |
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 0.82 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.964 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | India |
€68.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440222792
ABE
AISIN
ANDEL
181904208
APEC
PAD2389
BENDIX Braking
BPD2394
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2894
BOSCH
BRAXIS
AA0975
BREMSI
BP3920
Brake ENGINEERING
PA2602
PA2616
CIFAM
COMLINE
ADB33494
AEV33494
CBP33494
CEV33494
DANAHER
ADP0167
ADP016701
ADP016702
DON
PCP2016
EUROBRAKE
5502223979
FEBI BILSTEIN
FERODO
HELLA
355040811
8DB355040811
HELLA PAGID
355040811
8DB355040811
ICER
181904208
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP4019
JURID
KAWE
138702
METELLI
MINTEX
MDB3348
MDB3348MX
MOTAQUIP
LVXL2138
NK
223979
National
NP3331
OPEN PARTS
BPA138702
PAGID
T2249
T2249N
T2249N56165N00
T2249N56272N00
T2249N56377N00
R BRAKE
RB1904208
RAICAM
RA13020
REMSA
RENAULT
440606659R
440607082R
ROADHOUSE
2138702
SWAG
TEXTAR
2210401316500
2210401327200
2210401337700
TOMEX Brakes
TX16381
TRISCAN
TRUSTING
11121
TRW
WOKING
P1287302
ZIMMERMANN
fri.tech.
11121
Fit Vehicles
RENAULT
37 vehicles
CAPTUR
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAPTUR II (HF_) TCe 100 (HFMT) | 2020-01 - ... | 74 | 999 | ||
| CAPTUR II (HF_) TCe 130 (HFMF) | 2020-01 - ... | 96 | 1332 | ||
| CAPTUR II (HF_) TCe 155 (HFMN) | 2020-01 - ... | 113 | 1332 | ||
| CAPTUR II (HF_) Blue dCi 95 (HFAF) | 2020-01 - ... | 70 | 1461 | ||
| CAPTUR II (HF_) Blue dCi 115 (HFAD) | 2020-01 - ... | 85 | 1461 | ||
| CAPTUR II (HF_) LPG (HFMT) | 2020-01 - ... | 74 | 999 | ||
| CAPTUR II (HF_) TCe 90 (HFM6) | 2020-09 - ... | 67 | 999 | ||
| CAPTUR II (HF_) TCe 140 (HFN0) | 2020-09 - ... | 103 | 1332 | ||
| CAPTUR II (HF_) TCe 160 (HFN1) | 2020-09 - ... | 116 | 1332 |
TALISMAN
2015 - 2022
ZOE
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZOE (BFM_) ZOE (BFMC, BFMD) | 2019-09 - ... | 100 |
Alternatives
€27,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä