Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 69.8 | mm |
| Korkeus 2 | 59.8 | mm |
| Leveys | 144 | mm |
| Paksuus | 19.3 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Määrätty kiertosuunta | |
| WVA-numero | 22031 |
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Huomioi asennusoohje | |
| Pakkauspituus | 15.2 cm |
| Pakkausleveys | 8.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 1.88 kg |
| Käyttönumerot | 22031, 22031 193 0 5, 22032, 9066D1837 |
Shipping Details
| Weight | 1.926 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€46.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZ (BBDC)
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
P50119
A.Z. Meisterteile
AZMT440221741
ABE
ANDEL
182212
ASHUKI by Palidium
P11569
ASIMCO
KD7487
ATE
ATE-APAC
13046027922
13046527922
13046627922
13046697922
BENDIX
511187
BENDIX Braking
BPD1407
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2512
BOSCH
BRAXIS
AA0624
Bendix
DB2403
DB2403EURO
DB2403GCT
Brake ENGINEERING
PA2028
CAR
PNT1891
CHAMPION
CIFAM
COBREQ
N2021
N2021C
DANAHER
ADP0327
ADP032701
ADP032702
DBA Australia
DB2403SS
DELPHI
DON
PCP1869
EBC Brakes
DP22208
DP42208R
DPX2208
EUROREPAR
1639381880
1681226780
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
9066D1837
D1837
FREMAX
FBP1895
FBP189501
FBP2107
GIRLING
6120702
HELLA
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Hi-Q
SP2453
ICER
182212
JP GROUP
JURATEK
JCP8139
JURID
KAWE
159208
LPR
05P1981
05P1981U
MASTER-SPORT GERMANY
13046027922NSETMS
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
0004204500
0004208700
0004208903
0004209703
0074204620
0084203120
0084203720
A0004204500
A0004208700
A0004208903
A0004209703
A0074204620
A0084203120
A0084203720
MERCEDES-BENZ (BBDC)
0084203120
A0084203120
METELLI
2210170
MEYLE
MINTEX
MOTAQUIP
LVXL1884
MOTRIO
8550511298
NAPA
PBP7110
NK
NiBK
PN0576W
OPEN PARTS
BPA159208
PADTECH
PAD3706
PAGID
T2372
T2372N
T2372N55326N00
T2372N55967N00
PAGID Racing
T8008SP2001
RAICAM
RA10841
REMSA
RIDEX
402B0823
ROADHOUSE
STELLOX
000707BSX
TEXTAR
2203101232600
2203101296700
2203106
TOMEX Brakes
TX1874
TRUSTING
10410
TRW
GDB2070
GDB2070DTE
WAGNER
WBP22031AD
WOKING
P1492308
fri.tech.
10410
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
87 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
E-CLASS
2016 - ...
GLA-CLASS
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLA-SARJA (X156) GLA 220 4-matic (156.947) | 2017-01 - 2019-12 | 135 | 184 | 1991 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 200 (156.943) | 2013-12 - 2019-12 | 115 | 156 | 1595 |
Alternatives
€36,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä