Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 45 | mm |
| Korkeus | 151 | mm |
| Sisäläpimitta | 159 | mm |
| Ulkoläpimitta | 377 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 37 | mm |
| keskittämisläpimitta | 215 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 275 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 08/10 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 22.2 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyöränkiinnityspulteilla |
| Pakkauspituus | 39.2 cm |
| Pakkausleveys | 23.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 23.5 cm |
| Paino | 30.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1276 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 18.245 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€161.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AUGROS
5290207P
BERAL
CAR
150083
COMLINE
ADC9170V
DON
E.T.F.
190179
IVECO
JURATEK
FOI109
KAWE
NCA116220
NCA116320
KNORR-BREMSE
MERITOR
MBR6026
ROADHOUSE
NSX116220
NSX116320
TEXTAR
WOKING
NSA116220
NSA116320
ZIMMERMANN
230626300
230626320
230626370
230626372
230626375
Fit Vehicles
IVECO
49 vehicles
EUROCARGO
2000 - 2015
EUROFIRE
2000 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EUROFIRE II 150 E 24 tector | 2000-09 - 2007-07 | 176 | 240 | 5883 | |
| EUROFIRE II 150 E 28 tector | 2006-09 - 2007-07 | 202 - 205 | 275 - 279 | 5883 |
Alternatives
BREMBO ® 09.7929.80
Jarrulevy
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
09.A563.80BREMBO ® 09.7929.30
Jarrulevy
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
09.A563.30€249,93
Lähetys 28 business days
€763,00
Lähetys 28 business days
€213,43
Lähetys 28 business days