Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 12 | mm |
| Korkeus | 44.1 | mm |
| Sisäläpimitta | 175 | mm |
| Ulkoläpimitta | 320 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 10.3 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 5.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.812 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZ (BBDC)
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
08D76011
18784
APEC
DSK3437
ATE
ATE-APAC
24011202261
24801202251
BENDIX Braking
BDS1628
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD5662
BOSCH
0986479F13
0986T15491
BRECO
BV6220
BREMBO
BREMSI
CD8483S
CAR
1422146
COMLINE
ADC5279
AND7564
DBA Australia
DBA3779E
DBA3779S
DELPHI
DON
PCD21072
EUROBRAKE
58153133165
FEBI BILSTEIN
FERODO
DDF3002C
DDF3002C1D
HELLA
355133451
8DD355133451
HELLA PAGID
355133451
8DD355133451
ICER
78BD02182
JP GROUP
JURID
563645JC
563645JC1
KAVO PARTS
BR10072C
MERCEDES-BENZ
2474230312
247423031207
A2474230312
A247423031207
MERCEDES-BENZ (BBDC)
247423031207
A247423031207
MINTEX
NK
3133165
National
NBD2323
OPTIMAL
PAGID
56243
56243NC
T2797N56243N00
QUINTON HAZELL
BDC6237
SWAG
TEXTAR
2298701324300
98200324301
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
DF8716S
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
155 vehicles
A-CLASS
2018 - ...
B-CLASS
2018 - ...
CLA
2019 - ...
EQA
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EQA (H243) EQA 350 4-matic (243.713) | 2024-06 - ... | 215 | |||
| EQA (H243) EQA 250 (243.701) | 2021-02 - ... | 140 | |||
| EQA (H243) EQA 300 4-matic (243.708, 243.709) | 2021-05 - ... | 168 | |||
| EQA (H243) EQA 350 4-matic (243.712) | 2021-05 - ... | 215 | |||
| EQA (H243) EQA 250+ (243.702) | 2022-03 - ... | 140 |
EQB
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EQB (X243) EQB 350 4-matic (243.613) | 2024-06 - ... | 215 | |||
| EQB (X243) EQB 350 4-matic (243.612) | 2021-12 - 2024-08 | 215 | |||
| EQB (X243) EQB 300 4-matic (243.608, 243.609) | 2021-12 - ... | 168 | |||
| EQB (X243) EQB 250 (243.601) | 2022-02 - ... | 140 | |||
| EQB (X243) EQB 250+ (243.602) | 2022-09 - ... | 140 |
GLA
2020 - ...
GLB
2019 - ...
Alternatives
€42,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä