Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 12 | mm |
| Korkeus | 46 | mm |
| Sisäläpimitta | 156.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 288 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 10 | mm |
| keskittämisläpimitta | 70.7 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 115 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.2 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 5.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.341 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€40.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BUICK
CHEVROLET (SGM)
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
08D75721
18628
A.Z. Meisterteile
AZMT440242522
ABE
APEC
DSK3415
SDK6955
ATE
ATE-APAC
24801201641
BENDIX Braking
BDS1906
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD5501
BOSCH
0986479F83
0986T16058
BRECO
BV6215
BREMBO
BUICK
13513890
BUICK (SGM)
13517854
13583682
CAR
1421995
CHEVROLET (SGM)
13517858
COMLINE
ADC2971
AND7153
DANAHER
DR10793
DR10821
DBA Australia
DBA3303E
DBA3303S
DELPHI
DON
PCD19932
EBC Brakes
D2140
EUROBRAKE
5815313687
EUROREPAR
1671238880
1676005180
1684282280
FEBI BILSTEIN
FERODO
FREMAX
BD5009
HELLA
355132631
8DD355132631
HELLA PAGID
355132631
8DD355132631
JP GROUP
JURATEK
VAU183
JURID
563311JC
563311JC1
LPR
MAGNETI MARELLI
360406168701
MAPCO
45702C
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MDC2923C
MDC2923CMX
MDC82923C
MOTRIO
8550512318
NAPA
PBD8727
NK
OPEL
13517857
13521008
OPTIMAL
PAGID
56146
56146NC
T2741N56146N00
QUINTON HAZELL
BDC6195
SWAG
TEXTAR
2292301314600
98200314601
VAICO
VALEO
VAUXHALL
13517857
13521008
sbs
1815313687
Fit Vehicles
OPEL
40 vehicles
INSIGNIA
2017 - ...
Alternatives
€33,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä