Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 34 | mm |
| Korkeus | 62 | mm |
| Sisäläpimitta | 165 | mm |
| Ulkoläpimitta | 349 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 32 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Käsittely | hiiliteräs |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.5 cm |
| Paino | 12.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 12.216 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€116.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABE
C3I016ABE
C3I016ABEP
APEC
DSK3492
ATE
ATE-APAC
24013401181
BENDIX Braking
BDS2176HC
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD6243S
BRECO
BV9425
BREMBO
Brake ENGINEERING
DI957171
CAR
1422165
COMLINE
ADC5046V
AND7328
DBA Australia
DBA3708E
DBA3708S
DELPHI
BG9348C
BG9348C18B1
DON
PCD20181
EUROBRAKE
5815314059
FEBI BILSTEIN
FREMAX
BD9993
HELLA
355132551
8DD355132551
HELLA PAGID
355132551
8DD355132551
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
LAN134
JURID
563728JC1
LAND ROVER
LR081594
LR161889
LPR
MEYLE
MINTEX
MDC2902C
MDC2902CMX
MDC82902C
MOTAQUIP
LVBD1963
NK
OPEN PARTS
BDR287820
OPTIMAL
PAGID
56076HC
56076NHC
T2880N56076N00
SWAG
TEXTAR
2248505307600
98200307601
TRW
VALEO
Fit Vehicles
LAND ROVER
62 vehicles
DISCOVERY
2016 - ...
RANGE
2012 - 2022
Alternatives
€95,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€94,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä