Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 70.4 | mm |
| Sisäläpimitta | 165 | mm |
| Ulkoläpimitta | 325 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 27 | mm |
| keskittämisläpimitta | 76 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Käsittely | hiiliteräs |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 16.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 11.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 11.481 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€90.46
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DSK3754
ATE
BENDIX Braking
BDS2133HC
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD6254S
BOSCH
BRECO
BV9621
BREMBO
BREMSI
CD9104V
COMLINE
ADC5043V
DELPHI
DON
PCD19241
EUROBRAKE
58153147142
FEBI BILSTEIN
FERODO
HELLA
355132211
8DD355132211
HELLA PAGID
355132211
8DD355132211
JURID
LPR
V2037V
MINTEX
MDC2884C
MDC2884CMX
NK
PAGID
56059HC
56059NC
T2835N56059N00
SWAG
TEXTAR
2249301305900
98200305901
VALEO
VW
2N0615301B
Fit Vehicles
MAN
30 vehicles
TGE
2016 - ...
VW
36 vehicles
CRAFTER
2016 - ...
GRAND
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2024-10 - ... | 120 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2024-10 - ... | 120 | 1968 |
Alternatives
€63,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä