No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
92233103Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 11 | mm |
| Korkeus | 83.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 142 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 9.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 61.9 | mm |
TEXTAR® jarrulevy, jonka pyöränlaakerit on integroitu, on suunniteltu tekemään korjaustoimenpiteistä turvallisempia ja tehokkaampia. Turvallisuuden kannalta elintärkeät osat on asennettu etukäteen, ja ne auttavat estämään laakerien vaurioitumista irrottamisen yhteydessä sekä varmistamaan asianmukaisen uudelleenasennuksen. Asennus käy nopeasti ja yksinkertaisesti eikä vaadi erikoistyökaluja.
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Akselitapin läpimitta | 30 mm |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | sisäänrakennetulla magneetti sensorirenkaalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyöränlaakerilla |
| Lisätarvike/lisätieto | akselimutterien kanssa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyörännavalla |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 31.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 10 cm |
| Paino | 8.1 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2331 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 8.1 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available