Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 16 | mm |
| Korkeus | 16.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 144.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 280 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 13 | mm |
| keskittämisläpimitta | 107.5 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 124 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/10 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 10.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 29.3 cm |
| Pakkausleveys | 29.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.5 cm |
| Paino | 5.5 kg |
| Weight | 5.838 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€39.68
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€51,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,07
Lähetys 2 business days
€46,97
Lähetys 2 business days
€34,71
Lähetys 2 business days
€29,87
Lähetys 2 business days
€48,44
Lähetys 4 business days
€32,08
Lähetys 28 business days
MINTEX ® MDC1811
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
MDC1811CA.B.S. ® 17817
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
17787€22,58
Lähetys 28 business days