Premium quality
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 16 | mm |
| Korkeus | 16.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 280 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 14.8 | mm |
| keskittämisläpimitta | 107.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Paino | 5.52 kg |
| Kiristysmomentti | 100 |
| Pakkauspituus | 29 cm |
| Pakkausleveys | 29 cm |
| Pakkauskorkeus | 6 cm |
Shipping Details
| Weight | 8.344 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€84.35
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK2527
SDK6079
ATE
BENDIX
522146
562537BC
BENDIX Braking
BDS1408
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
956401
DI956401
CHAMPION
CIFAM
COMLINE
ADC1233
AND6068
DANBLOCK
DB 522146
DELPHI
BG4075
BG4075T
FEBI BILSTEIN
FERODO
FORD
1 371 420
1371420
1382303
1464031
2262937
6C11-2A315-AA
6C11-2A315-AB
6C112A315AA
6c112a315ab
ME6C1J2A315AB
GIRLING
6060494
HELLA PAGID
INTERBRAKE
BD2527
JAPANPARTS
JURATEK
FOR120
FOR174
JURID
562537JC
562537JC-1
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
D1749
NECTO
WN1463
National
NBD1420
OPTIMAL
QH Benelux
HP58946
QUINTON HAZELL
BDC5548P
REMSA
ROADHOUSE
TRW
VALEO
WAGNER
WGR1537-1
WOKING
D61201.00
ZIMMERMANN
250 1359 00
250.1359.20
sbs
Fit Vehicles
FORD
33 vehicles
TRANSIT
2006 - 2014
Alternatives
€51,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä