Mitat ja koko
| Leveys | 42 | mm |
| Paksuus | 6.7 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 228 mm |
| Kitkapinnan leveys | 40 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Jarrujärjestelmä | Bosch |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Seisontajarrukahvalla |
| Pakkauspituus | 21.5 cm |
| Pakkausleveys | 18.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.7 cm |
| Paino | 1.95 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.947 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€42.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440261101
APEC
BSH1052
ASHIKA
BENDIX Braking
BXS1307
BOSCH
BREMSI
GF0389
DANAHER
DBS10491
FTE
9100181
HELLA
355038001
8DB355038001
HELLA PAGID
355038001
8DB355038001
JAPANPARTS
JAPKO
KAWE
09220
MINTEX
MFR760
PAGID
H1847
H1847N
PEUGEOT
1619229680
TEXTAR
98101084304
ZIMMERMANN
fri.tech.
16423
Fit Vehicles
CITROËN
24 vehicles
C-ELYSEE
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-ELYSEE (DD_) 1.6 BlueHDi 100 | 2014-11 - 2016-12 | 73 | 99 | 1560 | |
| C-ELYSEE (DD_) 1.2 VTi 82 | 2014-12 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 | 2012-11 - ... | 68 | 92 | 1560 | |
| C-ELYSEE (DD_) 1.5 BlueHDi 100 | 2018-05 - ... | 75 | 1499 | ||
| C-ELYSEE (DD_) 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) | 2018-02 - ... | 61 | 1199 | ||
| C-ELYSEE (DD_) 1.6 VTi 115 (DDNFP0, DDNFP6, DDNFP9) | 2012-11 - ... | 85 | 115 | 1587 | |
| C-ELYSEE (DD_) 1.2 VTi 72 (DDHMY0) | 2012-11 - 2017-01 | 53 | 72 | 1199 |
C3
2016 - ...
PEUGEOT
26 vehicles
208
2012 - 2019
Alternatives
€51,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä