Mitat ja koko
| Leveys | 37 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman seisontajarrukahvaa |
| Pakkauspituus | 19.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.2 cm |
| Paino | 1.1 kg |
| Käyttönumerot | 98101 0432 0 4 |
Shipping Details
| Weight | 1.124 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€19.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440261167
ADVICS
A8N024
AKEBONO
NR1051
ATE
650313
BENDIX Braking
BXS1046
BORG & BECK
BBS6151
BOSCH
BREMS.-U.KUPPL.TEILE
9150141
BREMSI
GF0930
CIFAM
FERODO
FTE
BB1059A1
GIRLING
5219149
HELLA
355000241
8DB355000241
HELLA PAGID
355000241
8DB355000241
JURID
KAVO PARTS
BS9903
KBS9914
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MFR659
MOTAQUIP
VBS434
NIPPARTS
PAGID
H1432
RAICAM
RA25810
STELLOX
108100SX
TEXTAR
TOYOTA
0449512220
0449512250
TRUSTING
115271
VALEO
WOKING
Z409700
fri.tech.
1115271
Fit Vehicles
TOYOTA
39 vehicles
CAMRY
1988 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMRY (_V2_) 2.0 4WD (SV25_, SV25) | 1988-08 - 1991-05 | 94 | 1998 |
CARINA
1987 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARINA V StW (_T17_) 2.0 GLi (ST171_, ST171R) | 1987-12 - 1992-03 | 94 | 1998 | ||
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.8 GL (AT191) | 1994-10 - 1997-09 | 92 | 1762 | ||
| CARINA V (_T17_) 2.0 GLi (ST170) | 1987-12 - 1992-03 | 94 | 1998 |
CELICA
1988 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T18_) 2.0 (ST182_, ST182) | 1989-09 - 1993-10 | 118 | 1998 | ||
| CELICA Cabriolet (_T18_) 2.0 GTi (ST183) | 1990-10 - 1993-10 | 118 | 1998 | ||
| CELICA Viistoperä (_T16_) 1.6 GTI 16V (AT160_, AT160R) | 1988-01 - 1989-12 | 92 | 125 | 1587 | |
| CELICA Cabriolet (_T18_) 2.0 GTi (ST182) | 1989-10 - 1993-11 | 115 | 156 | 1998 | |
| CELICA Coupe (_T18_) 1.6 (AT180) | 1989-09 - 1993-12 | 77 | 105 | 1587 | |
| CELICA Coupe (_T18_) 2.0 (ST182, ST183) | 1989-10 - 1994-01 | 115 | 156 | 1998 |
COROLLA
1987 - 2002
Alternatives
€19,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,09
Lähetys 2 business days
€62,85
Lähetys 28 business days