Mitat ja koko
| Leveys | 52 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Jarrujärjestelmä | Sumitomo |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman seisontajarrukahvaa |
| Pakkauspituus | 29.3 cm |
| Pakkausleveys | 18.6 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.3 cm |
| Paino | 2.5 kg |
| Käyttönumerot | 98101 0403 0 4 |
Shipping Details
| Weight | 2.556 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€48.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MEGA
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440261237
ADVICS
D8N024
AKEBONO
NR3043
AKRON-MALÒ
1390135
APEC
SHU464
ASHIKA
ASIMCO
K4704
K4721
AUGROS
55582472
BENDIX
362011B
BLUE PRINT
BOSCH
BREMS.-U.KUPPL.TEILE
8890141
BREMSI
GF0819
Bendix
BS1653
DANAHER
DBS10704
DYNAMATRIX
DBS329
FERODO
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
JURID
MEGA
J3505028
METZGER AUTOTEILE
MG552
MGA
M664
MINTEX
MFR451
MITSUBISHI
MB500822
MB587658
MB699079
MB895258
NIPPARTS
J3505028
PAGID
H8650
QUINTON HAZELL
BS868
RAICAM
RA25670
TEXTAR
98101040304
TRUSTING
064164
TRW
VALEO
562715
WOKING
Z437900
fri.tech.
1064164
Fit Vehicles
MITSUBISHI
21 vehicles
L
1983 - 2006
Alternatives
€30,46
Lähetys 2 business days
€46,06
Lähetys 4 business days
€40,96
Lähetys 28 business days