No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
91083100
Mitat ja koko
| Leveys | 35 | mm |
| Paksuus | 4.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 198 mm |
| Kitkapinnan leveys | 30 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman seisontajarrukahvaa |
| Pakkauspituus | 19.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.2 cm |
| Paino | 1.47 kg |
| Käyttönumerot | 98101 0723 0 4 |
Shipping Details
| Weight | 1.5 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ACURA
HONDA
Cross-Reference Numbers
ACURA
43154STKA01
ADVICS
C8N013
APEC
BSH1133
SHU741
SHU762
ASHIKA
ASIMCO
K0716
K1702
ATE-APAC
03013730212
BENDIX Braking
BXS1243
BXS1301
BORG & BECK
BBS6419
BBS6431
BOSCH
BRAXIS
AC0187
AC0189
BREMSI
GF0715
GF0716
Brake ENGINEERING
SH2662
DANAHER
DBS10339
DBS10462
DBS10865
DELPHI
DENCKERMANN
B120170
DYNAMATRIX
DBS4043
DBS4044
E.T.F.
090689
090690
EUROBRAKE
58492726803
FMSI-VERBAND
1588S912
1588S928
FOMAR Friction
FO1082
FTE
9100148
GIRLING
5187799
5187899
HELLA
HELLA PAGID
HONDA
43053S9AE50
43053S9AE51
43053S9AE52
43053S9AE53
43053SWW000
43053SWW010
43053T1GG00
43154SFEJ01
43154SFEJ02
43154SWA003
JAPKO
55405
55414
KAVO PARTS
BS2914
KBS2903
KAWE
09410
09420
MGA
M908
M908R
MINTEX
MOTRIO
8550501741
NIPPARTS
N3504025
N3504029
NK
OPTIMAL
BB7480
PAGID
H1726
H1727
H1839
RAICAM
2988
REMSA
466700
469000
RIDEX
70B0146
70B0207
STELLOX
000454SX
TEXTAR
TRUSTING
044025
044026
44025
44026
WOKING
Z466700
Z469000
fri.tech.
1044025
1044025K
1044026
1044026K
sbs
18492726803
Fit Vehicles
HONDA
32 vehicles
CR-V
2001 - ...
Alternatives
€23,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä