Mitat ja koko
| Pituus | 856 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.047 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.059 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€48.82
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1246
BENDIX Braking
BSW1235
BOSCH
FEBI BILSTEIN
106634
224237
HELLA
KAWE
818023250
MERCEDES-BENZ
1644405141
1644405541
1644408339
1645400917
1645401617
1649058200
1649058400
A1644405141
A1644405541
A1644408339
A1645400917
A1645401617
A1649058200
A1649058400
METZGER AUTOTEILE
PAGID
35421
RIDEX
412W0166
412W0166P
SWAG
TEXTAR
45134280
TRW
GBS2602
GBS7013
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
23 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
Alternatives
€17,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,49
Lähetys 28 business days