Mitat ja koko
| Pituus | 1024 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.05 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.059 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€25.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
INFINITI
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1174
ATE
ATE-APAC
24071153883
24071253883
BENDIX
058565B
BENDIX Braking
BSW1366
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FTE
HELLA
INFINITI
479105DA0A
MERCEDES-BENZ
2465402510
2465403215
A2465402510
A2465403215
OPTIMAL
PAGID
35588
RIDEX
412W0391
412W0391P
SWAG
TEXTAR
45134180
TRW
GBS2772
GBS7003
VEMO
Fit Vehicles
INFINITI
9 vehicles
Q30
2015 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q30 2.0 T AWD | 2015-11 - ... | 155 | 211 | 1991 | |
| Q30 1.6 | 2015-11 - ... | 90 | 122 | 1595 | |
| Q30 1.6 | 2015-11 - ... | 115 | 156 | 1595 | |
| Q30 2.0 T | 2015-11 - ... | 155 | 211 | 1991 | |
| Q30 2.2 D | 2015-11 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| Q30 2.2 D AWD | 2015-11 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| Q30 1.5 D | 2015-11 - ... | 80 | 109 | 1461 |
QX30
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| QX30 2.2 D AWD | 2016-04 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| QX30 2.0 AWD | 2016-09 - ... | 155 | 211 | 1991 |
MERCEDES-BENZ
95 vehicles
A-CLASS
2012 - 2018
B-CLASS
2011 - 2018
CLA
2013 - 2019
GLA-CLASS
2013 - 2019
Alternatives
€16,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä