Mitat ja koko
| Pituus | 292 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.021 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.035 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€54.47
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1129
ATE
24071154123
360415
ATE-APAC
24071154123
BENDIX Braking
BSW1252
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
170559
224368
FTE
HELLA
KAWE
818023213
MERCEDES-BENZ
1644405241
1644405641
1645400717
1645401517
1649058300
A1644405241
A1644405641
A1645400717
A1645401517
A1649058300
METZGER AUTOTEILE
RIDEX
412W0163
412W0163P
SWAG
TEXTAR
45089980
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VEMO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
42 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
R-CLASS
2005 - 2014
Alternatives
€26,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä