Mitat ja koko
| Pituus | 894 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.058 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.065 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€46.20
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1668
BLUE PRINT
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FIAT
6000618005
HELLA
KAWE
818010225
PAGID
35581
RENAULT
479004618R
SWAG
Fit Vehicles
FIAT
19 vehicles
TALENTO
2016 - ...
NISSAN
7 vehicles
PRIMASTAR
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIMASTAR Umpikori (X82) 2.0 dCi 130 | 2021-11 - ... | 96 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Umpikori (X82) 2.0 dCi 110 | 2021-11 - ... | 81 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Bussi (X82) 2.0 dCi 110 | 2021-11 - ... | 81 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Bussi (X82) 2.0 dCi 150 | 2021-11 - ... | 110 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Bussi (X82) 2.0 dCi 170 | 2021-11 - ... | 125 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Umpikori (X82) 2.0 dCi 150 | 2021-11 - ... | 110 | 1997 | ||
| PRIMASTAR Umpikori (X82) 2.0 dCi 170 | 2021-11 - ... | 125 | 1997 |
RENAULT
34 vehicles
TRAFIC
2014 - ...
Alternatives
€17,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä