Mitat ja koko
| Pituus | 948 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.061 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.072 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€42.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
ABS1019
ABS1161
BENDIX Braking
BSW1362
BLUE PRINT
CITROËN
454500
4545E2
B000698180
HELLA
KAWE
818010501
PAGID
35622
PEUGEOT
454500
RIDEX
412W0476
412W0476P
412W0926
TOYOTA
895440H010
895440H020
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
38 vehicles
BERLINGO
1996 - 2011
C1
2005 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi | 2005-06 - 2014-09 | 40 | 54 | 1398 | |
| C1 (PM_, PN_) 1.0 | 2005-06 - 2014-09 | 50 | 68 | 998 |
PEUGEOT
39 vehicles
107
2005 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 107 (PM_, PN_) 1.0 | 2005-06 - 2014-05 | 50 | 68 | 998 | |
| 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi | 2005-06 - 2014-05 | 40 | 54 | 1398 |
PARTNER
1996 - 2015
TOYOTA
6 vehicles
AYGO
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AYGO (_B4_) 1.0 (KGB40) | 2014-05 - ... | 51 | 69 | 998 | |
| AYGO (_B4_) 1.2 (PAB40) | 2014-05 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| AYGO Umpimalli/viistoperä (_B1_) 1.0 VVTi (KGB10) | 2005-07 - 2014-05 | 50 | 998 | ||
| AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) | 2005-07 - 2010-08 | 40 | 54 | 1398 | |
| AYGO (_B4_) 1.0 VVTi (KGB40) | 2018-03 - ... | 53 | 998 | ||
| AYGO (_B1_) 1.0 (KGB10_, KGB10R) | 2005-07 - 2014-05 | 50 | 68 | 998 |
Alternatives
€17,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä