Mitat ja koko
| Pituus | 591 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.042 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.078 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€40.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1993
ATE
ATE-APAC
24071021163
BENDIX Braking
BSW1272
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HELLA
KAWE
818025294
MERCEDES-BENZ
4159053300
A4159053300
NISSAN
4790100Q0E
PAGID
35461
RENAULT
479008948R
8200441620
RIDEX
412W1312
412W1312P
SWAG
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
16 vehicles
CITAN
2012 - 2021
NISSAN
6 vehicles
NV250
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NV250 Umpikori (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 |
RENAULT
39 vehicles
KANGOO
2008 - ...
Alternatives
€28,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä