Mitat ja koko
| Pituus | 801 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.049 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.068 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€37.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
ABS1293
ATE
ATE-APAC
24071021133
BENDIX Braking
BSW1270
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HELLA
MERCEDES-BENZ
4159052900
A4159052900
NISSAN
4791000Q0H
PAGID
35459
RENAULT
479109860R
8200441401
RIDEX
412W0963
412W0963P
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
16 vehicles
CITAN
2012 - 2021
NISSAN
6 vehicles
NV250
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NV250 Umpikori (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 | ||
| NV250 Bussi (X61) dCi 115 | 2019-07 - ... | 85 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 80 | 2019-07 - ... | 59 | 1461 | ||
| NV250 Umpikori (X61) dCi 95 | 2019-07 - ... | 70 | 1461 |
RENAULT
39 vehicles
KANGOO
2008 - ...
Alternatives
€17,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä